Energija

139.00

Lengvai klostuotas klasikinės tamsiai mėlynos spalvos sijonas leis ne tik lengvai derinti jį prie jau turimų rūbų, bet ir be didelių pastangų kasdien atrodyti dailiai. Aktyviai, šiek tiek valiūkiškai ir savimi pasitikinčiai moteriai, kuri rinkdamasi rūbus derina praktiškumą, klasiką ir kokybę. Apsivilkusi šiuo sijonu jausitės laisvai ir elegantiškai, o svarbiausia – spinduliuosite pozityvumu. Jūsų žavesys ir energija tikrai nepaliks abejingų!

Amžinybė

139.00

Taurios, violetinės spalvos, kiek pakeltu, liemenį dailiai pabrėžiančiu ir paaukštinančiu juosmeniu, lengvomis klostėmis krintantis sijonas, skirtas klasiką, kokybę, rafinuotumą ir amžinus dalykus vertinančiai globalaus pasaulio moteriai. Nuo neatmenamų laikų šia išskirtine, prabangą ir statusą suteikiančia spalva puošėsi popiežiai ir karaliai. Prašmatnus, itin aukštos kokybės audinys bei violetinės spalvos sodrumas daro šį sijono modelį išskirtiniu ir vieninteliu, kaip ir pačia moterį – šarmingą ir pasitikinčia savimi, išliekančią ilgam sutiktų žmonių prisiminimuose. Pasipuošusi šiuo sijonu visada atrodysite prabangiai ir stilingai. O klasikinį sijono siluetą bei amžinąsias vertybes pabrėžiančią violetinę spalvą nesunkiai derinsite su turimais rūbais, kaskart sukurdama vis kitą, bet nemažiau rafinuotą derinį. Tik tai, kas amžina ir tikra!

 

Miesto ritmu

129.00

Elegantiškas, truputį valiūkiškas šio sijono modelis skirtas aktyviai, miesto ritmu gyvenančiai ir savo vertę žinančiai moteriai, kuri rinkdamasi rūbus derina praktiškumą, klasiką ir kokybę. Languotas, stambiomis klostėmis ties liemeniu klostytas itin aukštos kokybės neteplus ir nesiglamžantis audinys traukia akį ir subtiliai pabrėžia moteriškumą. Klasikinė šio sijono spalva lengvai derinama su kitais rūbais, tad šis modelis puikiai tiks tiek darbo susitikimui, tiek vakarėliui ar laisvalaikiui su šeima bei draugais. Pasipuošusi šiuo sijonu net po visų skubančios dienos darbų išliksite elegantiška bei jausitės laisva ir nesuvaržyta. Išskirtinis, paslaptingumo ir valiūkiškumo šiam modeliui suteikiantis akcentas – aukštos kokybės, violetinės spalvos acetato pamušalas. Kai norisi klasikos, kokybės ir paslaptingumo kartu!

 

Laisvė

119.00

Patogumas, lengvumas ir įšskirtinumas dera viename šiame sijono modelyje. Smulkiomis klostėmis krintantis, liemenį dailiai įrėminantis, mažais langučiais žaidžiantis itin neteplus ir lengvai prižiūrimas audinys leis ne tik laisvai jaustis, bet ir gražiai atrodyti kiekvieną dieną. Modelis skirtas praktiškumą, klasiką, kokybę viename derinančioms bei aktyvų gyvenimo būdą gyvenančioms moterims. Ir visai nesvarbu, į darbą ar į susitikimą su draugėmis bėgtumėte, su šiuo sijonu visada atrodysite tvarkingai, subtiliai, jausitės laisva bei tuo pačiu puikiai atrodysite. Šis sijono modelis išsiskiria savo praktiškumu, o jo subtili ir rami pilkai mėlyna spalva leis nesunkiai sukurti klasikinius ir elegantiškus, moteriškumą ir subtilumą pabrėžiančius kasdienių rūbų derinius. Gražiai su šiuo sijonu atrodysite tiek vilkėdama jį prie aulinių, tiek ir prie lengvų aukštakulnių batelių. Labiau už viską pasaulyje vertinančioms laisvę!

 

Išmintis

139.00

A formos silueto, dailia sagų eile papuoštas, kone visiems figūroms tipams tinkantis sijono modelis, savyje talpina išmintį, tylą, ramybę ir subtiliai besiskleidžiantį moteriškumą. Šis modelis skirtas savo vertę, siekius, talentus ir išskirtinumus žinančiai išsilavinusiai ir elegantiškai šiuolaikinei moteriai. Pasipuošusi šiuo sijonu nebenorėsite niekur skubėti, kažkam kažko įrodyti, nes jau seniai gyvenate taikoje su savimi ir pasauliu. O aukštos kokybės, itin lengvai prižiūrimas audinys bei klasikinė tamsiai mėlyna šviesesniais langučiais pagyvinta spalva leis ne tik lengvai derinti šį sijoną prie jau turimų rūbų, bet ir be didelių pastangų kasdien dailiai atrodyti. Kai išmintis tampa svarbesnė už kitų nuomonę!

 

Tegul sukasi!

119.00

Santūrios, išlaikytos rudeniškos spalvos, saulės kliošo kirpimo, su patogiomis kišenėmis šonuose, lengvomis klostėmis krintantis sijono modelis, skirtas net ir vėsesniu oru norinčioms išlikti elegantiškomis ir pasipuošusiomis moterims. Skubant į darbą, keliaujant į verslo susitikimus ar išėjus pasivaikščioti po rudenėjantį miestą su šeima ar draugais, nuo šiol jums nebereikės vėsesniu oru šokti į kelnes -itin aukštos kokybės 70% vilnos audinys ne tik sušildys, bet ir dailiai papuoš jus bet kokiu oru. Elegancija ir išskirtinumas yra kokybę, klasiką ir patogumą tarpusavyje derinančios moters vizitinė kortelė. Tiesiog pasipuoškite šiuo sijonu, apsisukite tris kartus ir tegul pasaulis nuo šiol tik aplink jus sukasi!

 

Tango

129.00

Sodrios, burgundiško vyno raudonumo spalvos sijonas, skirtas išskirtinumą, palydinčius praeivių žvilgsnius ir aplinkinių dėmesį bei komplimentus mėgstančiai šarmingai moteriai. Itin aukštos kokybės 100% vilnos audinys, elegantiškos klostės priekyje bei išraiškingas liemuo traukia akį ir subtiliai pabrėžia moteriškumą. Šis sijono modelis skirtas energingai, daug kuo besidominčiai, dalyvaujančiai įvairioje veikloje, mėgstančiai bendrauti ir būti dėmesio centre savimi pasitikinčiai moteriai. Ar prisėsite su draugėmis mieste puodeliui kavos, ar užlipsite ant scenos vesti komandos susitikimo, su šiuo sijonu liksite pastebėta ir įvertinta. O išskirtinė, tačiau labai lengvai prie kitų rūbų derinama sodri bordo spalva leis kasdien susikurti vis naujus, aplinkinių dėmesį prikaustančius rūbų derinius. Tango žingsniu per gyvenimą!

 

Švytėjimas

139.00

Itin subtiliai liemenį paaukštinantis ir moteriškumą pabrėžiantis, šiluma alsuojantis išskirtinis sijono modelis, skirtas klasiką ir veržlumą viename derinančioms aktyvioms šio pasaulio moterims. Patogus, nevaržantis kūno judesių sijono siluetas leidžia jaustis laisvai ir nepriklausomai, o elegantiškos juosmens klostės bei aukso spalvos audinio švytėjimas suteikia prabangos ir išskirtinumo jausmą. Švelni smėlio spalva su kiek ryškesniais smulkučiais langeliais ir klasikinis siluetas leis nesunkiai šį modelį derinti prie turimų rūbų spintoje bei kasdien kurti elegantiškos, žavios ir savimi pasitikinčios moters įvaizdį mieste, kelionėse bei laisvalaikio susibūrimuose su šeima ar draugais. Vilkėdama šį sijoną išliksite jaunatviška ir dailiai atrodysite, o itin aukštos kokybės sijono audinys bei prabangios violetinės spalvos acetato pamušalas po juo leis atskleisti truputį paslapties ir žaismingumo netikėčiausiose gyvenimo situacijose. Švytinčioms ir savimi pasitikinčioms moterims!