March2

March2 vizija – sijonas, su kuriuo jausitės itin patogiai, o atrodysite elegantiškai ir moteriškai.

Visi March2 kuriami sijonai yra sukonstruoti ir pagaminti Lietuvoje. Gamyba vyksta mažoje siuvykloje, kruopščiai atrenkant kokybiškus audinius bei atsakingai apgalvojant kiekvieną  detalę.

Tikimės, kad March2 sijonai taps kiekvienos mūsų klientės pagrindiniu stiliaus akcentu.

Kodėl siūlome rinktis mus

Mūsų prioritetas – kokybė, patogumas, elegancija.

Unikalus lietuviškas prekės ženklas skirtas asmenybėms, kurios nori jaustis laisvai ir elegantiškai.

Natūralūs audiniai.

Apie audinius

Vilna:

  • Iš visų tekstilės pluoštų vilna geriausia sulaiko šilumą.
  • Vilnos pluoštas turi savybę išlaikyti didelį kiekį drėgmės, nors oras yra karštas ir sausas. Todėl dėvint vilnonius gaminius santykinė odos paviršiaus drėgmė yra pakankamai aukšta. Kadangi yra išgarinamas minimalus drėgmės kiekis, tai dėvint vilnonius drabužius kūnas neprakaituoja.
  • Vilnonius gaminius reikėtų skalbti atsargiai, vengti stipraus trynimo. Nepatariama mirkyti ar ilgai laikyti vandenyje. Vilną rekomenduojama skalbti rankomis, na, o jei visgi norisi sutaupyti laiko, galima naudoti ir skalbimo mašiną, tačiau tokiu atveju būtina nustatyti vilnai skirtą programą ir skalbti su specialiai šiam pluoštui skirtomis priemonėmis.
  • Negalima gaminio gręžti ar džiovinti pakabinus. Išskalbtą gaminį patariama susukti į rankšluostį ir tokiu būdu nusausinti. Džiovinti horizontaliai, nes drėgnos vilnos svoris gali būti iki trijų kartų didesnis ir dėl to gaminys gali prarasti formą.

 

Acetatas – Acetatiniai pamušaliniai audiniai yra natūralesni už poliesterinius audinius, nes pagaminti iš pusiau natūralios žaliavos acetilceliuliozės. Savo išvaizda primena šilką, yra šiugždus. Pluoštas nesugeria drėgmės, nelabai glamžosi, labai gerai krenta.

Skalbti 30-40 laipsnių temperatūros vandenyje, lyginti iki 110 laipsnių įkaitusiu lygintuvu.