1. Mūsų el.parduotuvėje galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais:  PAYPAL; PAYSERA (el.bankininkystė – prisijunkite tiesiogiai prie savo banko);
  2. Mes galime pakeisti ar priimti prekės grąžinimą atliktą per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos, tik tokiu atveju, jei produktas yra tobulos būklės (niekuomet nenešiotas, su etikete; neišteptas).
  3. Mes garantuojame savo produkto kokybę ir esame atsakingi už produkto broką. Jeigu taip nutiko, kad jus pasiekė brokuotas produktas, prašome mums parašyti į info@march2.lt ir mūsų komanda mielai jums padės. Mūsų komanda atidžiai peržiūrės jūsų grąžintą prekę ir ras abiems pusės tinkamiausią sprendimą (pataisyti gaminį, pakeisti gaminį ar atlikti pinigų grąžinimą).
  4. Dėl skirtingų operacinių sistemų ir ekrano spalvų, produkto spalva gali šiek tiek skirtis nuo realybės. Atsitikus tokioms aplinkybėms ir jums panorus grąžinti produktą, mes mielai jį pakeisime į kitą, tokios pat vertės produktą.
  5. Mes galime pakeisti produktą tik į kitą, tokio pat modelio, kitos spalvos ar dydžio produktą. Jeigu norite pakeisti produktą į kitą modelį, jums reikės atlikti grąžinimą ir įsigyti kitą, norimą produktą.
  6. Pinigai už grąžintas prekes jums bus grąžinami per 5-7 darbo dienas nuo tos dienos, kai jūsų produktas pasieks mus.
  7. Dažniausiai, grąžinimai yra užskaitomi per 48 valandas nuo tada, kai jūsų grąžinimas pasiekia mus. Šventiniu laikotarpiu, tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, priklausomai nuo mūsų siuntimo partnerių.
  8. Kilus klausimams, prašome mums rašyti į info@march2.lt,www.march2.lt ir mes mielai jums padėsime.